شرکت تامین کالای توزیع ایرانیان
شرکت تکتا از سال 1393 فعالیت خود را در زمینه تامین کالای توزیعی با بازار هدف مدارس آموزش و پرورش استان ، هتل ها ، عمده فروشی ها ، تعاونی ها ، سوپر مارکت ها و ارگانهای دولتی در سه لاین مواد غذایی _ شوینده،بهداشتی،سلولزی و لبنی آغاز نموده است .

هتل ها : کارپردازان محترم هتل ها با توجه به مشغله کاری جهت هماهنگی با شرکتهای مختلف بابت تامین و تسویه حساب اقلام مورد نیاز دچار مشکلات فراوانی هستند که همگام با خرید متمرکز از یک مجموعه بزرگ و معتبر این فرآیند سهل و آسان خواهد بود ، که این شرکت تا کنون افتخار این مهم را داشته .

مدارس : هلدینگ باما با دارا بودن 50.000 متر سطح فروش در 34 فروشگاه ، وجه تمایزی در جهت ارائه کالاهای مورد نیاز تمامی مدارس آموزش و پرورش و ارگانهای دولتی فراهم نموده است . ارائه محصولات با کیفیت و قابل رقابت ما را بر آن داشت تا در جهت بالا بردن سطح تنوع محصول توزیع نیاز روزانه مدارس را با طرح پایگاه تغذیه سالم ارائه نماییم .

این مجموعه با توان انبارش منحصر به فرد در انبار مرکزی و انبارهای منطقه ای امکان تحویل سریع کالا در محل شما را فراهم نموده است .

سوپر مارکت و خرده فروشی ها : در شهر مشهد مقدس تعداد زیادی فروشگاه و سوپر مارکت برای پاسخگویی به نیاز مشتریان و خیل زائرین شهر وجود دارد که دغدغه اصلی آنها تامین کالای مورد نیاز با قیمت و شرایط مناسب بوده و بخش عمده ای از وقت و انرژی متصدیان فروشگاهها را به خود اختصاص می دهد. در حال حاضر این اقلام از طریق مراجعات حضوری ویزیتورها و فروشندگان شرکت های پخش و یا مراجعه حضوری متصدی و صاحبان فروشگاهها به مراکز عمده مانند بازار مصلی تهیه می گردد. با توجه به تعدد شرکت ها و پر ترافیک و دور از دسترس بودن مراکز عمده فروشی، کار تهیه کالا همواره با صرف وقت و انرژی زیاد و تحمل بسیاری از مشکلات مانند سرما،گرما،ترافیک،حمل و ... همراه می باشد

لذا بر آن شدیم تا با توجه به توانمندی های موجود در تهیه تنوع قابل توجهی از کالا ها با شرایط و تخفیفات عمده ، سبد کاملی از محصولات مورد نیاز این عزیزان را با شرایط و قیمت های استثنایی در اختیارشان قرار دهیم .